Turhan ALTINTEL - YÖNETİM KURULU BAŞKANI 12.03.2014

Kırklareli Ticaret Borsası olarak, Medyadora Web Tasarım firmasının kurumumuza sağladığı web tasarım hizmetleri ve teknik altyapı desteği için teşekkürlerimizi sunar, iş birliğimizin aynı anlayış ile devamını dileriz… Hızlı çözüm ve destek için teşekkür ederiz.

Ranim Hallak 12.03.2014

Medyadora ile yaptığımız çalışmanın sonuçlardan çok memnun kaldık. Sitemizin Türkçe Arapça İngilizcesini yaptılar ve şu an Almancası hazırlanıyor. Bize harika bir internet sitesi hazırladılar, hiçbir zaman desteklerini esirgemediler. Başımız her sıkıştığında telefonun diğer ucundaydılar. Medyadora ekibine desteklerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyoruz. İyi ki onlarla tanışmışız ve iyi ki onlarla calışıyoruz.

Burak Belce 12.03.2014

Hızlı bir şekilde sonuç aldık ve gerekli olduğu yerde hızlı yardım alabildik

Cem Öztürk 12.02.2014

Web sitesi hazırlanması veya yenilenmesi söz konusu olduğunda , internette , farklı fiyatlara ve tasarımlara veya önerilere sahip yüzlerce kişi veya firma bulabilirsiniz. Ama, o yüzlercesi arasından kiminle ve niçin çalışmanız gerektiğine karar vermenizdir önemli olan. Zira haftalar , hatta aylar süren uzun ve maceralı bir yolculuğa çıkmanız söz konusudur. Görüştüğünüz herkesten en iyisi olduğunu duyacak ve doğal olarak etkileneceksiniz. Medyadora ile tanıştığımda; yaşadığım o uzun ve stresli süreçten dersini fazlasıyla almış, deneyimli bir müşteri olan ben, - Hazır yüzlerce tasarım arasından seçim yapılacağı ( istenirse seçilen tasarımda uyarlama yapılacağı ) - Maksimum 1 hafta içinde teslim edileceği - Kolay ve kullanıcı-dostu bir yönetim paneline sahip olduğu - Sonrasında içerik girilmedeki kolaylıkları - Ve sizi doğru yönlendiren bir ekiple karşılaştığımda doğru yerde olduğumu anladım. www.almak.com.tr sitesi için Medyadora ekibine tekrar teşekkür ederim.

LEAVE COMMENT

Preloader
>> <<

Leave Your Number

Privacy Agreement
Preloader